Płytki Calvano Cersanit łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Calvano - Płytki łazienkowe Cersanit Calvano o oryginalnej fakturze

Calvano

Kolekcja płytek ceramicznych Cersanit Calvano to niezmierzona kraina możliwości. Jeśli ktoś lubi klasyczne i eleganckie rozwiązania – ma do dyspozycji płytki przypominające drewno. Jeśli ktoś poszukuje kobiecej subtelności – może ozdobić aranżację delikatnymi kwiatkami. A jeśli jednak preferuje się to, co nowoczesne – proszę bardzo, w kolekcji są również kolorowe i błyszczące mozaiki.

 

Kolorystyka płytek z kolekcji Cersanit Calvano jest dość bogata. Znaleźć tu można świeżą biel, ciepły brąz, jasną szarość oraz stalowy grafit. Podobną kolorystykę posiada cersanit płytki syrio. Każdy z tych kolorów występuje zarówno w wersji klasycznej, przypominającej drewno, jak i w formie modernistycznej mozaiki. Ponadto w barwach tych są też utrzymane listwy dekoracyjne. Jedynie płytki z motywami kwiatowymi wykorzystują połączenie bieli z delikatną szarością.

 

Kafle cersanit Calvano występują w różnych formatach. Są tu elementy o wymiarach 33,3x33,3 cm, 25x35 cm czy 30x30 cm (mozaiki). Uniwersalność płytek sprawia, że łazienka nie jest jedynym miejscem, w którym mogą się one sprawdzić. Nadają się także do kuchni, przedpokoju czy salonu. Sprawdź cersanit synthia cena.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.