Płytki Clero Cersanit łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Clero - Szare, beżowe i brązowe płytki łazienkowe Clero firmy Cersanit

Clero

Płytki ceramiczne Cersanit Clero to kolejna oferta dla koneserów tego, co klasyczne, dostojne, delikatne oraz epatujące subtelnością. W kolekcji tej znajdują się płytki, które imitują najbardziej okazały materiał wykończeniowy, czyli kamień naturalny. Zastosowana kolorystyka także ma charakter klasyczny, można wręcz powiedzieć, że nawiązuje do starych świątyń oraz zamków.

 

A jakie dokładnie kolory odnajdziemy wśród elementów kolekcji Cersanit Clero? Są tu trzy barwy – krem, brąz oraz szarość. Podobna kolorystykę posiada seno cersanit. Są to kolory klasyczne, które są w stanie idealnie harmonizować z każdym rodzajem wyposażenia łazienki. Z kolei w przypadku dekoracji warto wymienić, delikatne, wyglądające niczym odciśnięte na kamieniu, kwiaty oraz delikatnie zdobione falami płytki. Takie dekoracje są subtelne i nie rzucają się na pierwszy plan.

 

Glazura i terakota cersanit prezentowanej kolekcji mają bardzo dobre parametry techniczne. Sprawdzą się także w kuchni, a podłogowe także na zewnątrz budynków (taras lub balkon) – posiadają bowiem właściwości mrozoodporne. Zobacz płytki tanaka aranżacje.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.