Płytki Daria Cersanit łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Daria - Płytki łazienkowe Cersanit Daria w geometryczne i kwiatowe wzory

Daria

Poszukujesz rozwiązań trwałych i eleganckich? Marzysz o łazience wykończonej w sposóļ profesjonalny? Kolekcja Daria to połączenie motywów kwiatowych, elementów geometrycznych oraz lśniących gładkich kafli bazowych. Wszystkie one zostały dobrane kolorystycznie. Królują tu biel, czerwień oraz szarość. Podobne walory posiadają ikaria bianco oraz tanaka krem.

 

To propozycja dla osób, które cenią klasyczne rozwiązania, jak również pragną wnieść nieco oryginalności do łazienki. Ten zestaw będzie idealny. Każdy z elementów kolekcji został wykonany z wysokiej klasy ceramiki przemysłowej. Dzięki doskonałym parametrom nie ściera się ona, nie ulega działaniu wody czy wilgoci. Nie jest podatna na odpryskiwanie, zarysowania czy pękanie. Również jej utrzymanie w czystości nie sprawia żadnych problemów - wystarczy przetrzeć ją wodą z detergentem.

 

Kolekcja ta idealnie nadaje się do niewielkich pomieszczeń - białe elementy o gładkiej powierzchni doskonale odbijają światło i pozwalają na optyczne powiększenie tego pomieszczenia. Produkt posiada wieloletnią gwarancję producenta. Zobacz te z płytki alba cersanit.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.