Płytki Diego Cersanit łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Diego - Płytki łazienkowe o przypominające parkiet od firmy Cersanit

Diego

Kolekcja płytek Diego produkowana przez markę Cersanit do złudzenia przypomina drewniany parkiet. Jasny brązowy kolor z powodzeniem ociepli każde pomieszczenie. Jest to zdecydowanie również alternatywa dla osób kochających naturalne drewno, jednak o wiele mniej wymagająca w pielęgnacji i zdobywająca coraz większą popularność w aranżacji wnętrz.

 

Cersanit płytki ceramiczne Diego znajdą zastosowanie przede wszystkim na podłogach w łazienkach, jednak nie ma przeciwwskazań do zastosowania ich w innych pomieszczeniach czy jako płytki ścienne (zobacz też tanaka płytki łazienkowe). Występujące w formacie 33,3x33,3 cm, dzięki czemu można je dopasować do każdej powierzchni. Błyszcząca powierzchnia dodatkowo rozprasza światło optycznie powiększając wnętrze oraz tworząc wrażenie przytulności, ciepła i elegancji.

 

Dzięki czwartej klasie odporności na ścieranie płytki Diego producenta Cersanit mogą być układane w pomieszczeniach o zwiększonym natężeniu ruchu, jednak drewnopodobne płytki można układać w całym domu. Łącząc je z innymi płytkami czy ciekawymi dodatkami można osiągnąć niepowtarzalny i nowoczesny efekt. Podobne walory posiadają płytki łazienkowe synthia.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.