Płytki Elvana Cersanit łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Elvana - Kolekcja płytek łazienkowych Cersanit Elvana w ciemnych kolorach

Elvana

Złota polska jesień to pora roku, której barwy warto przenieść do wnętrza łazienki. To okres pełny ciekawych barw oraz słońca – a wszystko to odcisnęło piętno na kolekcji płytek ceramicznych Cersanit Elvana. Królują tu takie kolory jak świeża biel wpadająca w beż, brąz o złotym odcieniu, szary oraz niebieski wpadający w granatową szarość. Podobną kolorystykę posiada kolekcja cersanit alba.

 

Iście jesienne w kolekcji Cersanit Elvana są również dekoracje. Są to przede wszystkim motywy florystyczne przedstawiające kwiaty oraz liście. W połączeniu z zastosowaną kolorystyką trudno pomyśleć o nich inaczej niż o jesiennych. Takie motywy dostępne są w każdym z wymienionych wyżej kolorów - sprawdź też kafle tanaka. Ponadto są tu dekoracyjne listwy o różnym formacie, utrzymane w tym samym klimacie.

 

Ważnym atutem kolekcji Cersanit Elvana jest również wysoka jakość płytek. Są one pierwszego gatunku, a więc najwyższej jakości. Doskonale sprawdzą się nie tylko w łazience, ale i w aranżacji kuchennej (zobacz płytki kuchenne cersanit), salonowej, a nawet w sypialni czy w przedpokoju. Wielkość elementów daje tu naprawdę wiele możliwości.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.