Płytki Flores Cersanit łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Flores - Beżowe i brązowe płytki Cersanit Flores z kwiatowymi ozdobami

Flores

Czy motyw kwiatowy musi wiązać się z różem, kobiecością i klasyczną elegancją? Niekoniecznie. W kolekcji płytek Opoczno Flores mamy kwiaty w wariancie nowoczesnym, odważnym i tak dalekim od tego, co do tej pory oferował rynek łazienkowych płytek ceramicznych.

 

Kolory nie mają nic wspólnego z pastelami i delikatnością – to intensywne wersje brązu, kremu oraz złota. Kwiatowe dekoracje, które zostały zastosowane w kolekcji Opoczno Flores wyglądają jakby zostały naszkicowane kredką. Choć są drobne, to jednocześnie bardzo wyraziste. Choć są koloru zbliżonego do tła płytki ścienne cersanit, niemalże rzucają się na pierwszy plan. Aranżacja jest w stanie nabrać jeszcze więcej charakteru dzięki listwom dekoracyjnym, również przyozdobionymi kwiatami.

 

Wszystkie elementy znajdujące się w kolekcji Opoczno Flores wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Są one najwyższej, pierwszej klasy. Płytki sprawdzą się nie tylko podczas tworzenia aranżacji łazienkowej, ale także kuchennej czy w przedpokoju i salonu. Sprawdź też płytki cersanit synthia oraz płytki syrio cersanit.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.