Płytki Katio Cersanit łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Katio - Kolekcja płytek łazienkowych Katio firmy Cersanit w kolorze beżu

Katio

A gdyby tak móc w każdym momencie przenieść się w miejsce pełne ciepłego piasku, rozgrzewającej kawy z mlekiem czy gorącej czekolady? Proszę bardzo, zapraszamy do łazienki, która została wykończona za pomocą płytek ceramicznych kolekcji Cersanit Katio. Wyróżnia się ona ciepłą kolorystyką oraz delikatnymi dekoracjami.

 

Marka Cersanit zastosowała w kolekcji Katio bogatą gamę brązów. Znaleźć tu można aż cztery różne odcienie tego kolory, a dla przełamania dostępne są również płytki w kolorze waniliowym oraz dekoracyjne listwy szklane nie tylko brązowe, ale i żółte oraz niebieskie. Zobacz też glazura syria. A jakie mamy tutaj dekoracje? Bardzo delikatne, subtelne i nie rzucające się na pierwszy plan – są to drobniutki listki na cieniutkich gałązkach, które wyglądają, jakby były unoszone przez jesienny wiatr. Podobne wzornictwo posiada cersanit ikaria.

 

Producent płytek ceramicznych cersanit zadbał by kolekcja Katio poza klasycznym i ciekawym designem wyróżnia się także bardzo korzystnymi parametrami jakościowymi. Doskonale sprawdza się nie tylko w warunkach panujących w łazience, ale i w kuchni.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.