Płytki Oxia Cersanit łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Oxia - Płytki łazienkowe Cersanit Oxia z ozdobami w kształcie liści

Oxia

Oxia to kolekcja płytek ceramicznych Cersanit, która została dopracowana z niezwykłą precyzją. Tutaj żaden element nie jest przypadkowy. Nawet kolory tak zostały ze sobą zharmonizowane, że naprawdę trudno jest zrezygnować chociażby z jednego. A wśród tych kolorów znajduje się biel, czerń, srebro, złoto, brąz oraz akcenty czerwieni (zobacz płytki cersanit bino).

 

Płytki Oxia Cersanit - kolorystyka i wzornictwo

 

Motywy dekoracyjne, jakie są dostępne w kolekcji Cersanit Oxia, sprawiają, że wszystkie barwy zazębiają się ze sobą. Dla przykładu - na czarnych płytkach znajdują się srebrne wzory, a na srebrnych czarne. Z kolei biel ma tu odcień, który staje się dopełnieniem dla srebra. Swietnie łączą się z cersanit płytki optica. A jakież to motywy są tu obecne? Są to delikatne serduszka, które wyglądają niczym listki na wijących się gałązkach. Dekoracje są bardzo subtelne, a jednocześnie z charakterem.

 

Płytki łazienkowe Oxia producenta Cersanit

 

Płytki łazienkowe cersanit Cersanit Oxia cieszą się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, m.in. odpornością na pęknięcia i na szok termiczny. Dlatego świetnie sprawdzą się nie tylko w łazience, ale też w kuchni czy w przedpokoju.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.