Płytki Soleo Cersanit łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Soleo - Jasne, beżowe płytki łazienkowe firmy Cersanit z egzotycznymi motywami

Soleo

Czy nie byłoby przyjemnie każdego dnia – nawet w środku zimy – cieszyć się gorącym słońcem i spalonym promieniami słonecznymi piaskiem? Dzięki kolekcji płytek ceramicznych Cersanit Soleo jest to możliwe. Zastosowana kolorystyka oraz subtelne dekoracje są wyraźnym odwołaniem w stronę słonecznego ciepła, które napawa energią na cały dzień.

 

Płytki z kolekcji Cersanit Soleo wyróżniają się ciepłą i słoneczną kolorystyką. Jest tu więc muśnięty słońcem krem oraz ciepły brąz (kafelki tanaka). Jeśli zaś chodzi o dekoracje, to wymienić można płytki przyozdobione niewielkimi emblematami, których kształt z jednej strony przywołuje na myśl słonce, a z drugiej strony sztukę rodem z czasów starożytnych. W tym samym klimacie dostępne są dekoracyjne listwy należące do kolekcji Soleo. Podobne walory posiada felina cersanit.

 

Kolekcja Soleo dedykowana jest przede wszystkim do łazienek, ale z powodzeniem sprawdzi się również w kuchni czy w przedpokoju – przede wszystkim ze względu na swoją uniwersalną i ciepłą kolorystykę kremu i brązu. Płytki są gatunku I, dzięki czemu zapewniają aranżację wysokiej jakości. Zobacz cersanit płytki łazienkowe galeria.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.