Płytki Tenti Cersanit łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Tenti - Kolekcja płytek łazienkowych Cersanit Tenti ozdobione ornamentami

Tenti

Prosto, ale elegancko. Kobieco, ale uniwersalnie. Czy da się połączyć ze sobą te cechy? Okazuje się, że tak – a dowodem na to jest kolekcja płytek ceramicznych Tenti renomowanej marki Cersanit. Mamy tu klasyczną elegancję, która sprawia, że płytki nawet po wielu latach będą tworzyć aranżację modą i ponadczasową.

 

W kolekcji producent zastosował dwa klasyczne kolory – krem oraz beż. Podobna kolorystykę posiada tanaka cersanit.  Wszystkie zostały ukazane w fakturze kamienia naturalnego – eleganckiego marmuru, który doda klasy każdemu wnętrzu. Jeśli zaś chodzi o dekoracje, to obok motywu kamienia mamy tutaj delikatne, ażurkowe dekoracje obejmujące całe powierzchnie płytek oraz drobne emblematy, które nawiązują trochę do starożytnej architektury.

 

W kolekcji Tenti znajdują się nie tylko płytki bazowe (podłogowe i ścienne) oraz dekoracyjne, ale także ozdobne listwy, pokryte tym samym wzorem, jaki można zaobserwować w całej kolekcji ( zobacz też mozaika cersanit). Można sięgać po nią również do stworzenia stylowej aranżacji kuchennej czy nawet do przedpokoju. Płytki są najlepszego, pierwszego, gatunku. Sprawdź też ikaria płytki.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.