Płytki Alpina na podłogę i do salonu od producenta glazury Cersanit - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Alpina - Płytki salonowe Alpina firmy Cersanit w jasnokremowym kolorze

Alpina

Jasna podłoga w salonie to najbardziej uniwersalne i klasyczne rozwiązanie, a jak pokazuje kolekcja płytek podłogowych Cersanit Alpina – wcale nie musi być ono nudne i monotonne. W aranżacji tej zastosowano kilka prostych tricków, które sprawiają, że salon zostanie pięknie rozświetlony, w lekko nowoczesnym stylu.

 

Kolorystyką dominującą w płytek Cersanit Alpina jest biel – świeża i jasna niczym alpejski śnieg. A o wyjątkowości tej kolekcji świadczą następujące cechy. Aranżacja staje się inspirującą grą światła – jest tu bowiem połączenie płytek o powierzchni matowej z błyszczącymi płytkami polerowanymi. Mamy tu również wiele ciekawych formatów i kształtów płytek – występują one np.w formie kostki bądź z uciętymi rogami. Podobne walory posiada kando cersanit. A wśród dekoracji znajdują się cieniutki paseczki oraz mozaiki – w tym mozaika łącząca elementy białe z beżowymi. Sprawdź też rovese płytki ceramiczne.

 

Płytki z kolekcji Cersanit Alpina są mrozoodporne i antypoślizgowe. Te cechy sprawiają, że za ich pomocą można stworzyć poza urokliwym salonem również sypialnię, przedpokój, kuchnię, łazienkę, a nawet taras i balkon. Sprawdź płytki łazienkowe żywiec.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.