Płytki Ancona na podłogę i do salonu od producenta glazury Cersanit - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Ancona - Beżowe i brązowe płytki salonowe Cersanit Ancona z oryginalnymi narożnikami

Ancona

Płytki salonowe Cersanit Acona to prawdziwy majstersztyk wśród innych kolekcji. Aranżacja wykonana za ich pomocą przypomina prawdziwe dzieło sztuki, a przy tym jest pełna elegancji, harmonii i stylowych, nowoczesnych akcentów. W kolekcji tej wykorzystano klastyczną kolorystykę płytek, czyli beż, brąz, ochrę oraz grysową szarość (warto zobaczyć cersanit alpina). Kolory te są ciepłe i przyjemne dla oka. Z kolei struktura płytek przypomina naturalne drewno.

 

Ale to dekoracje obecne w kolekcji Cersanit Acona sprawiają, że płytki te można uznać za dzieło sztuki. Są to misternie wykonane abstrakcyjne wzory i emblematy, które wyglądają niczym wycięte  lub wyszyte na płytkach. Dekoracje te mają bardzo subtelny wydźwięk, gdyż dostępne są tylko na ozdobnych listwach oraz narożnikach.

 

Cersanit płytki drewnopodobne Acona można stworzyć nie tylko uroczą i przytulną aranżację salonową. Świetnie sprawdzą się one – wizualnie i jakościowo – w sypialni, jadalni czy w przedpokoju. Kolekcja ta jest połączeniem artystycznego designu z wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Zobacz też płytki cersanit kuchenne.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.