Płytki Laro na podłogę i do salonu od producenta glazury Cersanit - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Laro - Płytki salonowe z kolekcji firmy Cersanit imitujące różnokolorowe drewno

Laro

Kolekcja Laro dedykowana jest osobom pragnącym połączyć klasykę, oryginalność oraz funkcjonalność podłóg w mieszkaniu. Wzór na płytkach Laro imituje naturalne drewno, ułożone w harmonijne kompozycje - na pierwszy rzut oka przypominają one klasyczny parkiet dębowy. Płytki zapewniają jednak znacznie wyższa trwałość niż klasyczne drewno.

 

Kolekcja ta dedykowana jest zarówno do mieszkań, jak i domów z tarasami - płytki te idealnie sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. mogą zostać wykorzystane również jako podłoże dla balkonowej podłogi. Zobacz płytki nutto cream.

 

Czym wyróżniają się te płytki? Przede wszystkim olbrzymia trwałością - są one odporne na zmienne temperatury, działanie silnego słońca, wody, długotrwałe działanie wilgoci. Dodatkowo warto wiedzieć iż ich struktura nie pozwala na wnikanie wilgoci (cersanit alpina). Płytki te bardzo łatwo otrzymać w czystości - ich gładka powierzchnia sprawia, iż mycie nie nastręcza problemów, a brud osadza się wyłącznie powierzchniowo. produkt ten posiada wieloletnią gwarancję producenta. Sprawdź www.cersanit.com.pl plytki lazienkowe.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.