Płytki Mato na podłogę i do salonu od producenta glazury Cersanit - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Mato - Beżowe lub szare płytki salonowe z kolekcji Mato firmy Cersanit

Mato

Podłoga w salonie, kuchni czy jadalni powinna odznaczać się przede wszystkim wysoką odpornością na uszkodzenia oraz wnikanie brudu. Wybierając konkretny model kafelek warto zwracać uwagę na produkty renomowanych producentów.

 

Jednym z godnych polecenia jest kolekcja Mato firmy Cersanit, dedykowana zarówno do mieszkań, jak i pomieszczeń domowych. Wzornictwo kolekcji Mato cersanit gres skupia się przede wszystkim na geometrycznych wzorach - znalazły się tu zarówno koła, jak i kwadraty. Dzięki temu istnieje możliwość tworzenia oryginalnych aranżacji oraz dopasowanie podłogi do wystroju pomieszczenia, w którym się znajduje. Kolekcja ta może być bowiem wykorzystywana zarówno w salonach, przedpokojach czy też łazienkach - wszędzie sprawdzi się ona doskonale. Podobne walory posiada kando cotto.

 

Czym odznaczają się elementy kolekcji Mato? Przede wszystkim swoja trwałością: kafle wykonano z materiałów odpornych na odpryskiwanie czy pękanie, dzięki czemu podłoga przez długi czas będzie cieszyła oczy domowników oraz gości. Płytki łatwo utrzymać w czystości i posiadają gwarancję producenta. Sprawdź też płytki cersanit steel.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.