Płytki salonowe Tries kolekcja od producenta Cersanit w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Tries - Eleganckie płytki salonowe marki Cersanit o wyglądzie przypominającym kamień

Tries

Aby podłoga w salonie była piękna, elegancka i ponadczasowa, zbędne okazują się wymyślne emblematy, dekoracyjne listwy czy wzory rodem z pałacowych wnętrz. Udowadnia to kolekcja płytek podłogowych Cersanit Tries. Tutaj producent zdecydował się postawić na naturalne piękno kamienia. Dlatego też oferowane tu płytki posiadają bardzo wyraźnie zaakcentowaną strukturę tego ponadczasowego materiału.

 

Jeśli chodzi o kolorystykę, jaką firma Cersanit zastosowała w kolekcji Tries, to znajdziemy tu cztery interesujące barwy – biel, beż, złoto i brąz (nutto cream).  Są to kolory klasyczne, przedstawione tu w wersji ciepłej, niczym skała mocno rozgrzana słońcem. Wszystkie płytki posiadają format kwadratu o boku długości 46,2 cm. Tworząc podłogę w salonie, można zdecydować się na jeden kolor lub też stworzyć aranżację z kilku dostępnych tu barw. Warto zobać też cersanit płytki drewnopodobne.

 

Gres cersanit Tries to rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w salonie. Ten sam efekt – zawsze modnego, rozgrzanego słońcem kamienia – można uzyskać także w przedpokoju, w sypialni lub w jadalni.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.