Płytki Cersamit łazienkowe i podłogowe oraz salonowe - katalog glazury - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Cersanit kolekcje glazury łazienkowej i podłogowej

Cersanit

Cersanit to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek kojarzonych z łazienką wyglądającą w sposób solidny, estetyczny, a jednocześnie - nowoczesny. W sklepie twojelazienki.pl uwzględniliśmy szeroką gamę kolekcji płytek firmy Cersanit, która przez lata zdobyła wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów.

 

Płytki Cersanit to tworzone z pasją wzory i struktury, podążające za najnowocześniejszymi trendami. Są w nich zarówno motywy klasyczne, jak i bardzo nowoczesne, modernistyczne czy industrialne. Każde wnętrze wymaga wyjątkowego traktowania, a płytki firmy Cersanit są idealnym elementem jego wykończenia. Większość kolekcji zawiera płytki w dwóch wymiarach oraz ozdobne listwy. W ramach jednej kolekcji znajdziemy odmienną kolorystykę i fakturę. Łącząc je, uzyskamy ciekawy, spójny, ale nietuzinkowy efekt. Oferta płytek firmy Cersanit pozwala stworzyć coś wyjątkowego i oryginalnego. Kupując produkty tego producenta, możemy mieć pewność, że nasza łazienka i salon będą nam służyć przez lata, a my będziemy się czuć w nich bardzo komfortowo.


Płytki Cersanit Salonowe

Cersanit Salonowe
Kolekcja: Cersanit

więcej
Płytki Cersanit Łazienkowe

Cersanit Łazienkowe
Kolekcja: Cersanit

więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.