Chemia budowlana od producentów Mapei oraz Tytan - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Chemia budowlana - Kleje, fugi, impregnaty oraz grunty najwyższej jakości

Chemia budowlana

Przy kładzeniu płytek ceramicznych czy gresu należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu powierzchni. Tylko zachowanie należytej staranności i dobrej jakości chemia budowlana, w połączeniu z wysoką jakością płytek stanowi o trwałości wykończenia. W przypadku chemii budowlanej zwracamy uwagę na dwa elementy - producenta oraz opinie użytkowników. Sklep twojelazienki.pl oferuje jedynie sprawdzone, posiadające opinie zadowolonych klientów produkty.

 

Oferujemy różnego rodzaju fugi firmy MAPEI. W przypadku powierzchni narażonych na działanie wody i wilgoci idealnie sprawdzi się fuga elastyczna, natomiast uniwersalną, przeznaczoną zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnątrz domu będzie zaprawa epoksydowa. W ofercie znajdują się również kleje z przeznaczeniem do gresu, ceramiki, błyskawiczne oraz elastyczne, a także grunty, płynne folie firmy TYTAN (idealne zabezpieczenie przed zawilgoceniem w łazienkach i miejscach szczególnie narażonych na wilgoć) oraz impregnaty z przeznaczeniem do wykończeń zewnętrznych. Służymy pomocą i radą w wyborze odpowiedniego produktu.


Płytki Fugi

Fugi
Kolekcja: Chemia budowlana

Ocena:
Taniej do 19%!
więcej
Płytki Grunty

Grunty
Kolekcja: Chemia budowlana

Ocena:
Taniej do 14%!
więcej
Płytki Impregnaty

Impregnaty
Kolekcja: Chemia budowlana

Ocena:
Taniej do 16%!
więcej
Płytki Kleje

Kleje
Kolekcja: Chemia budowlana

Ocena:
Taniej do 21%!
więcej
Płytki Płynna Folia

Płynna Folia
Kolekcja: Chemia budowlana

Ocena:
Taniej do 19%!
więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.