Płytki Agat salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Agat - Kolekcja płytek salonowych Agat firmy Paradyż inspirowana naturalnym agatem

Agat

Podłoga jest istotnym elementem każdego pomieszczenia - warto zadbać, aby była ona odporna na codzienne użytkowanie, zmienne temperatury, jak również na uszkodzenia mechaniczne i wiele innych. Aby podłoga cieszyła oczy przez wiele lat warto wybrać produkt cenionego producenta.

 

Płytki podłogowe Agat firmy Ceramika Paradyż

 

Kolekcja Agat to propozycja firmy Paradyż. Kolekcja Agat inspirowana jest kamieniem półszlachetnym, agatem. Jego subtelna struktura oraz wspaniała kolorystyka sprawi, że każde pomieszczenie wyglądać będzie po prostu rewelacyjnie. Kafle podłogowe Agat dostępne są w kilku rozmiarach, również w formie mozaiki, dzięki czemu możliwe jest tworzenie oryginalnych kompozycji na domowej podłodze. Zobacz gres lensitile.

 

Płytki Agat - charakterystyka

 

Kafle idealnie będą komponować się z jasnymi salonami, przestronnymi kuchniami, mogą jednak być również wykorzystywane w biurach czy hotelach. Świetnie będą się komponować również z paradyż płytki masto. Ze względu na swój elegancki wygląd nadadzą piękna i uroku każdemu pomieszczeniu. Płytki salonowe paradyż Agat są odporne na uszkodzenia: ścieranie, pękanie, zarysowania. Ich utrzymanie w czystości nie nastręcza problemów.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.