Kolekcja łazienkowa Egzotica od firmy Tubądzin imituące drewno. - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Egzotica - Płytki do łazienki imitujące drewno w jasnych odcieniach beżu i brązu.

Egzotica

W łazience wyłożonej płytkami Egzotica producenta Tubądzin można poczuć się jak w strefie relaksu. Kolekcja jest stonowana i subtelna. Zawiera kafelki łazienkowe podłogowe oraz płytki ścienne do łazienki w podstawowych kolorach: jasny i ciemny beż o wymiarach 598x298 mm.

 

Na podłogę producent Tubądzin proponuje gres w takich samych kolorach jak płytki podstawowe, o wymiarach 448x448 mm. Elementy dekoracyjne idealnie dopełniają całości. Znajdują się na nich motywy florystyczne utrzymane w ciepłych beżowych barwach. Do wyboru jest mozaika (300x300 mm) i dekory z motywem przeplatanej maty z egzotycznej trawy (598x298 mm) i z wzorem liści (598x298 mm), które dzięki połączeniu efektu połysku i matu tworzą wrażenie trójwymiaru. Całość wykończyć można, dostępnymi w serii, listwami ściennymi oraz kolekcją ashen płytki tubądzin.

 

Ta uniwersalna kolekcja Egzotica, utrzymana w jasnej kolorystyce, będzie pasować do charakteru większości mieszkań, a z łazienki uczyni oazę komfortu, w której można złapać oddech i odpocząć. Elegancki styl połączony z jakością, którą gwarantuje Tubądzin, będzie wspaniałym uzupełnieniem każdej przestrzeni.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.