Opinie o Nas

Płytki grafitowe

Jest 307 produktów.

Pokazano 1-24 z 307 pozycji

Aktywne filtry

Grafitowe płytki stanowią szeroką gamę produktów dostępnych w naszym sklepie. W zależności od potrzeb mogą zaakcentować wybraną ścianę bądź podkreślić wybrany styl tworząc unikalną podłogę. Płytki grafitowe nie są tak niepraktyczne, jak mogłoby się wydawać. W zestawieniu z właściwymi dodatkami i meblami pasują do każdego stylu, rozpoczynając od współczesnego minimalizmu, pod eklektyzm i dworkowość. Ich wykończenie, wielkość czy wzornictwo daje niczym nieograniczone możliwości, z których warto korzystać. Należy jednak pamiętać o kilku istotnych szczegółach, aby wykreowana przestrzeń nie przytłaczała domowników i gości. 

Czy płytki grafitowe można stosować wszędzie?

Prezentowane na plytki24.pl produkty odznaczają się wytrzymałością i efektownym wzornictwem. Grafitowe płytki doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, pod warunkiem, iż stanowią spójną i przemyślaną koncepcję. Płytki grafitowe imitujące naturalne materiały pasują do wnętrz w stylu skandynawskim i monochromatycznym. Projekt obejmujący dane pomieszczenie w jednej barwie o różnych odcieniach, fantastycznie sprawdza się zarówno w kuchni, jak i salonie czy sypialni. Płytki grafitowe do łazienki pozwolą na wykreowanie przestrzeni w stylu boho czy glamour. Wystarczy dodać do nich modną, srebrną armaturę i bogato zdobione dodatki, takie jak lustra czy efektowne lampy. Nawet niewielka przestrzeń zyskuje na optycznym powiększeniu, dzięki właściwej grze świateł i wszechobecnym blasku. Płytki grafitowe do kuchni pasują wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wyrazisty akcent, stanowiący spoiwo pomiędzy innymi fragmentami powierzchni czy wyposażenia. Z kolei płytki grafitowe podłogowe mogą uzupełniać projekt w podobnych odcieniach bądź stanowić całkowicie odrębną płaszczyznę, wyróżniającą się przy subtelnym wnętrzu. 

Praktyczność rozwiązań, jakimi są grafitowe płytki

Płytki grafitowe wydają się niepraktycznym rozwiązaniem, na którym bardzo uwidacznia się każdy rodzaj brudu. Jest w tym trochę prawdy, jednak przy odpowiednim wyborze, wspomniana koncepcja może wykazać się dużą funkcjonalnością. Płytki grafitowe do łazienki, zwłaszcza te o nieregularnym wzornictwie przypominającym naturalny kamień odznaczają się wielobarwnością, która kamufluje ewentualne zabrudzenia czy rysy. Są wygodne, łatwe w czyszczeniu i efektowne nawet po wielu latach. Podobnie jak płytki grafitowe do kuchni w matowym wykończeniu – te idealnie sprawdzają się pomiędzy blatem a meblami, tworząc skuteczną ochronę ściany przed zalaniem czy osadzaniem się zacieków z gotowania. Płytki podłogowe grafitowe mogą stanowić pewien problem, gdyż ich czyszczenie wiąże się często z powstawaniem smug. Ale i na to jest sposób, gdyż obecnie na rynku istnieje wiele preparatów dedykowanych błyszczącym, ciemnym płytkom. Ich zastosowanie sprawia, iż nawet płytki grafitowe wyglądają zawsze modnie i czysto. 

Odważne i wyraziste płytki grafitowe są koncepcjami coraz bardziej popularnymi na całym świecie. Współczesne aranżacje dopuszczają ich obecność niemalże w każdym pomieszczeniu, pozwalając na nadanie wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. To komfort i styl na najwyższym poziomie, dlatego warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie podczas projektowaniu domu.