Płytki łazienkowe Manarola/Mano z kolecji Ceramiki Paradyż w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Manarola/Mano - Płytki łazienkowe od Ceramiki Paradyż w kolorach indygo, różu, beżu

Manarola/Mano

Łazienka w żywych i energetycznych kolorach? Mocne akcenty łączące się z delikatnymi wzorami florystycznymi? Dlaczego nie? Kolekcja Manarola/Mano to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną, aby łazienka codziennie pobudzała ich do działania i wprawiała w doskonały nastrój.

 

Ta bogata kolekcja posiada tak wiele ciekawych elementów, iż każdy stworzy z nich oryginalna łazienkę swoich marzeń. W skład kolekcji wchodzą kafle gładkie, posiadające wzory, jak również dekoracje ścienne z wizerunkiem pięknych kwiatów. Całość uzupełniają mozaiki dobrane kolorystycznie (biel, bordo, żółć, indygo), listwy oraz glazura modul. Cały komplet prezentuje się wspaniale: bez względu na to, które kafle zostaną wykorzystane, łazienka nabierze indywidualnego charakteru. Idealnie komponują się z płytkami paradyż indy czy paradyż inspiro.

 

Produkty te wykonane są z wysokiej klasy materiałów, odpornych na codzienne użytkowanie: ścieranie, działanie wilgoci. Dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów przez długi czas będą one cieszyć oczy. Producent udziela wieloletniej gwarancji na swoje produkty.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.