Marconi płytki łazienkowe i podłogowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Marconi kolejce do łazienki i na podłogę

Marconi

Ceramica Marconi to część grupy Polcolorit. W swojej ofercie producent posiada wysokiej jakości płytki, które dedykowane są zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorstw budowlanych. Marka Marconi dorównuje włoskim pionierom w zakresie produkcji płytek ceramicznych i została wielokrotnie doceniona za granicami naszego kraju.

 

W ofercie Marconi, dostępnej na twojelazienki.pl, znajdują się przede wszystkim płytki łazienkowe oraz podłogowe. W skład kolekcji producenta wchodzą różne komponenty. Są to płytki kwadratowe, mozaiki, prostokątne dekory, a także płytki-panele drewnopodobne. Płytki łazienkowe to przede wszystkim nowoczesność, użyteczność i estetyka w jednym. Modne wzornictwo Marconi to nie tylko awangardowe połączenia, ale także klasyka nawiązująca do natury i antyku. Kupując produkty Marconi, klient może być pewien gwarancji jakości, trwałości i estetyki przez wiele lat po zakupie. Dzięki estetycznym połączeniom barw i struktur, płytki Marconi tworzą zróżnicowaną, a jednocześnie jednolitą całość.


Płytki Płytki Podłogowe

Płytki Podłogowe
Kolekcja: Marconi

więcej
Płytki Płytki Łazienkowe

Płytki Łazienkowe
Kolekcja: Marconi

więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.