Płytki Laguna kolekcja łazienkowa od firmy Marconi w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Laguna - Oryginalna kolekcja łazienkowa od firmy Marconi z motywem kwiatów

Laguna

Łazienka to miejsce, które powinno zapewniać skuteczny odpoczynek oraz komfort po długim i trudnym dniu. Ważne jest, aby to miejsce było dopasowane do naszych potrzeb. Odpowiednie aranżowanie łazienki sprawi, że stanie się ona naszym ulubionym pomieszczeniem w domy. Aby sprawić, by łazienka stała się naszym drugim domem warto zaufać płytkom łazienkowym sprawdzonych producentów, takich jak Marconi.

 

Kolekcja Laguna to nawiązanie do rajskich wysp oraz niewielkich zatoczek, w których panuje cisza, spokój i subtelny szum wody. W skład kolekcji Laguna wchodzą przede wszystkim kafle bazowe w kolorach subtelnego brązu, błękitu, beżu oraz zieleni. Uzupełnieniem kolekcji są kafle dekoracyjne posiadające motyw kwiatowy oraz dobrane kolorystyczne listwy.

 

Kolekcja Laguna charakteryzuje się dużą odpornością na działanie wilgoci, wody, uszkodzenia mechaniczne, nie jest również problemem utrzymanie jej w czystości. Producent zapewnił również wieloletnią gwarancję na swój produkt. Kolekcja Laguna idealnie dopasuje się do niewielkich jak i przestronnych pomieszczeń.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.