Płytki podłogowe Americano kolekcja od producnta Marconi w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Americano - Uniwersalne płytki od firmy Marconi imitujące naturalne drewno

Americano

Ciemne wykończenie podłogowe stanowi jeden z najmodniejszych trendów ostatnich lat, doskonale sprawdzający się we wnętrzach o klasycznym charakterze, jak również w pomieszczeniach o nowoczesnym designie. Bez względu an wybór podłogi ważne jest, aby kafle były wytrzymałe oraz odporne na codzienne użytkowanie.

 

Płytki Americano producenta Marconi

 

W skład kolekcji Americano wchodzą kafle podłogowe, których powierzchnia imituje naturalne drewno. Kolorystyka utrzymana jest w odcieniach beżu oraz głębokiego brązu. Dodatkowo w kolekcji znalazły się również listwy oraz kafle dekoracyjne, pozwalające przełamać monotonię jednolitej tekstury. Kafle doskonale sprawdzą się w salonach, przedpokojach, ale również jadalniach czy nawet kuchniach - wszystko zależy wyłącznie od naszej fantazji.

 

Właściwości płytek Americano Marconi

 

Kolekcja Americano wykonana jest z trwałych materiałów, które odporne są na codzienne użytkowanie: ścieranie, działanie wilgoci, odkształcenia czy uszkodzenia mechaniczne. Istotne jest również, że ich utrzymanie w czystości nie sprawia żadnych problemów.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.