Płytki Milo na podłogę i do salonu w sklepie  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Milo - Nowoczesne kolekcje na podłogę z klasycznym wzornictwem

Milo

Płytki Milo idealnie komponują się w dużych, przestrzennych pomieszczeniach, jak również na tarasach. Ich wysoka jakość i rozmyślnie dobrana kolorystyka sprawią, że miejsce wypoczynku stanie się komfortowe, przyjazne i eleganckie. Milo to zaufana marka, posiadająca wielu zadowolonych klientów. Wzornictwo produktów Milo, które znajdziecie Państwo w ofercie twojelazienki.pl, nawiązuje do życia w zgodzie z naturą, do motywów kamiennych oraz kolorystyki ziemi. Płytki będą idealnym uzupełnieniem przestrzennego salonu czy przydomowego tarasu. Walory produktów z oferty firmy Milo to przede wszystko mrozoodporność,  wytrzymałość, nie uleganie ścieraniu, brak podatności na nacisk. Dzięki temu jednorazowy zakup będzie nam służył przez lata. Firmowana przez Ceramikę Gres marka Milo jest gwarancją jakości i nienagannej estetyki.

 

Kolekcje Milo zawierają różnorodne kształty i faktury płytek. Znajdują się w nich mozaiki, listwy, dekory, które tworzą spójną i efektowną całość, zarówno klasyczną, jak i bardziej nowoczesną.


Płytki Crema

Crema
Kolekcja: Milo

Ocena:
Taniej do 27%!
więcej
Płytki Indus

Indus
Kolekcja: Milo

Ocena:
Taniej do 27%!
więcej
Płytki Largo

Largo
Kolekcja: Milo

Ocena:
Taniej do 27%!
więcej
NOWOŚĆ!
Płytki Petra

Petra
Kolekcja: Milo

Ocena:
Taniej do 23%!
więcej
Płytki Storm

Storm
Kolekcja: Milo

Ocena:
Taniej do 60%!
więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.