Płytki Savia Milo łazienkowe w sklepie z gresem  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Savia -Płytki podłogowe Savia firmy Milo z eleganckimi wykończeniami

Savia

Kolekcja płytek podłogowych Milo Savia to rozwiązanie uniwersalne. Można zastosować je nie tylko do stworzenia trwałej i efektownej podłogi w łazience, ale też w salonie, a nawet na tarasie – pozwalają na to bardzo dobre parametry techniczne gresu, który jest m.in. mrozoodporny oraz antypoślizgowy.

 

Prezentowana tu kolekcja gresowych płytek podłogowych to doskonała imitacja kamienia naturalnego, a nawet cegieł. W kolekcji Milo Savia wykorzystano różne odcienie ciepłego beżu oraz brązu. Ale chyba najbardziej imponujące w tej kolekcji są dekoracje. Płytki dekoracyjne mogą przypominać cegły (mozaiki ułożone z cegieł), są tu także płytki z cieniutkimi paseczkami na brzegu (stopnice) czy narożniki zdobione ornamentami. Ciekawą opcją są stylowe narożniki schodowe.

 

Kolekcja płytek podłogowych Milo Savia jest bardzo bogata. Dzięki wielości elementów można stworzyć nietypowe aranżacje nawet w kilku pomieszczeniach – każda podłoga może być wtedy całkowicie inna. Bez względu na kombinację elementów taka podłoga będzie miała ponadczasowy urok i zawsze cenioną elegancję.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.