Płytki Misto na podłogę i do salonu od producenta glazury Cersanit - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Misto - Jasne, kremowe płytki salonowe z kolekcji Misto firmy Cersanit

Misto

Płytki podłogowe wykorzystywane w domach czy mieszkaniach powinny odznaczać się przede wszystkim wysoka odpornością na uszkodzenia. Ich zadaniem jest także uzupełniać wnętrze i tworzyć spójną całość z wystrojem pomieszczenia. Warto wybierać produkty tworzone przez cenionych producentów.

 

Z pewnością wiele uroku i elegancji wniosą do mieszkania czy domu płytki Misto, znanego producenta Cersanit. Płytki Misto odznaczają się nie tylko elegancją, ale również doskonałymi parametrami technicznymi. Wykonane są z trwałej ceramiki, odpowiednio zabezpieczonej przed działaniem niskich czy wysokich temperatur. Dzięki temu mogą być wykorzystywane również w przedpokojach czy salonach połączonych z tarasami. Podobne walory posiadają płytki amur giallo oraz steel nero.

 

Płytki są odporne na codzienne użytkowanie: ścieranie, odkształcenia, odpryskiwanie, brud. Aby utrzymać je w czystości wystarczy nieco wody oraz detergent. Kafelki Miso dostępne są w dwóch rodzajach: różnią się one delikatnym deseniem. Ze względu na swój jasny kolor doskonale nadają się do łazienek, przedpokojów, jak i salonów. Sprawdź też cersanit płytki łazienkowe katalog.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.