Płytki Travertino (TV) Nowa Gala podłogowe i salonowe kolekcje w  - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Travertino (TV) - Płytki podłogowe Nowa Gala Travertino o wyglądzie trawertynu

Travertino (TV)

Kolekcja Nowa Gala Travertino przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kultury antycznej, ponieważ w sposób bardzo wyraźny do niej nawiązuje – szczególnie w dekoracjach strukturalnych i mozaikach. Składają się na nią płytki różnej wielkości, zarówno podłogowe, jak i ścienne. Nietypowe wielkości pozwalają wykreować indywidualny charakter wnętrz.

 

Płytki powstały w czterech kolorach: białym, jasnobeżowym, ciemnobeżowym i czarnym. Doskonale pasują do łazienek, kuchni czy salonów. Jednak tym, co skupia na nich uwagę, są elementy wykończeniowe, takie jak listwy czy narożniki. Wzory pojawiające się na nich przypominają do złudzenia te obecne na starożytnych budowlach.

 

Seria ta upodobniona została do struktury, koloru i faktury trawertynu, materiału bardzo popularnego i cenionego przed wiekami. Znany jest on ze swej wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia i te cechy zostały również przeniesione na linię Travertino. Kafelki są gładkie i powstały z wysokiej jakości gresu szkliwionego.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.