Płytki Orientale (OR) Nowa Gala podłogowe i salonowe kolekcje w  - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Orientale (OR) - Płytki salonowe od marki Tubądzin w odcieniach jasnego i ciemnego beżu i szarego oraz brązu

Orientale (OR)

Orientale to kolekcje inspirowane Orientem oraz motywami związanymi z Bliskim Wschodem. Projektanci zadbali o to, aby kolekcje te dopracowane były w najdrobniejszych szczegółach - nie tylko wizualnych, ale również pod względem trwałości produktu. Kolekcje Orientale to uniwersalna kolorystyka, która doskonale sprawdzi się zarówno w biurach, salach konferencyjnych czy bankietowych, jak i w domach czy niewielkich mieszkaniach. Autorzy projektu zaproponowali ciepłe, beżowe kolory, jak również znacznie chłodniejsze, w odcieniach grafitu i szarości.

 

Najważniejszą właściwością płytek Orientale jest możliwość utrzymania ich w czystości niewielkim nakładem czasu. Płytki te doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie czystość jest wymagana - w salonach, ale również domach, gdzie obecne są małe dzieci.

 

Płytki Orientale wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na efekty codziennego użytkowania. Producent zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje produkty, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że kupują produkt wartościowy i trwały.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.