Płytki podłogoweConcept (CN) 13 kolekcja do salonu od firmy Nowa Gala w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki CN 13 - Płytki w odcieniu ciemnej szarości od producenta Nowa Gala

CN 13

Ciemny szary kolor kojarzy się zazwyczaj z pochmurnym niebem i kiepską pogodą. Firma Nowa Gala postanowiła to nieco zmienić i stworzyła serię płytek podłogowych o nazwie CN 13 właśnie w kolorze ciemnej szarości.

 

Zalety płytek CN 13 firmy Nowa Gala

 

Pokazując, jak można wykorzystać ten kolor, stworzyła kilka kompozycji łazienkowych. Ciekawy koncept ułożenia płytek, połączenie z wyrazistymi nasyconymi kolorami to tylko kilka pomysłów. Niewątpliwą zaletą szarego koloru jest jego uniwersalność.

 

Płytki CN 13 Nowa Gala

 

Bez względu na to, z jaką barwą czy z jakimi wzorami go połączymy – zawsze będzie tworzył spójną i harmonijną całość. To doskonały kolor dla osób lubiących co kilka lat zmieniać wystrój mieszkania, przemalowywać ściany czy dobierać różne inne dodatki. Szary kolor potrafi być piękny, szczególnie kiedy gra rolę drugoplanową i podkreśla inne nasycone barwy. Jest to nie tylko symboliczny znak brzydkiej pogody i pokomunistycznych blokowisk, ale także nowoczesnych wieżowców, eleganckich garniturów i współczesnych trenów w modzie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.