Płytki Opoczno łazienkowe, salonowe, kliknkier i gres techniczny - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Opoczno - Kolekcja oryginalnyh płytek łazienkowych, kuchennych oraz podłogowych marki Opoczno

Opoczno

Opoczno to rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami firma produkująca wyroby ceramiczne - płytki o przeznaczeniu wewnętrznym, jak i na zewnątrz domu oraz armaturę łazienkową. Opoczno, posiadając długoletnią tradycję, bo aż 130 lat pracy na rynku, wciąż tworzy innowacyjne wzory, a każdy z produktów charakteryzuje wysoka jakość i wytrzymałość. Nasz sklep twojelazienki.pl oferuje wiele produktów i kolekcji marki Opoczno, która słynie przede wszystkim z płytek łazienkowych. Już niemal wiek temu zdobiły one łazienki Polaków. W ofercie znajdziemy również płytki przeznaczone do salonu, a także klinkier i gres techniczny.

 

Marka Opoczno to laureat wielu nagród, doceniony zarówno przez znawców tematu, projektantów, jak i samych klientów. Każdy ze wzorów wychodzi spod ręki profesjonalnego projektanta, który posiada znajomość  najnowszych trendów nie tylko  pod kątem estetycznym, ale również materiałowym. Kupując produkty tej marki, możemy być pewni, że nasza podłoga oraz komponenty łazienkowe będą służyć bez zarzutu przez lata.


Płytki Gres Techniczny

Gres Techniczny
Kolekcja: Opoczno

więcej
Płytki Klinkier

Klinkier
Kolekcja: Opoczno

więcej
Płytki Płytki Salonowe

Płytki Salonowe
Kolekcja: Opoczno

więcej
Płytki Płytki Łazienkowe

Płytki Łazienkowe
Kolekcja: Opoczno

więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.