Płytki Gres Hyperion Opoczno kolekcje gresu technicznego w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Gres Hyperion - Gres techniczny Gres Hyperion w bogatej gamie kolorystycznej od firmy Opoczno

Gres Hyperion

Kolekcja płytek Opoczno Gres Hyperion wyraźnie udowadnia, że gres techniczny wcale nie musi być nudny, przeciętny i szary. Gres opoczno z tej kolekcji charakteryzują się nie tylko wyjątkowymi parametrami technicznymi, ale też ciekawymi kolorami i wzorami. Jest tu grafit, krem, beż, fiolet, zieleń, błękit oraz jasna szarość – cała gama kolorów, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób.

 

Struktura płytek nie jest jednolita i przypomina drobinki kolorowego piasku. W kolekcji Opoczno Gres Hyperion znajdują się także płytki dekoracyjne, które zostały przyozdobione cieniutkimi paseczkami przy jednej z krawędzi. Zobacz gres milton grafit.

 

Dzięki bogatej kolorystyce oraz elementom dekoracyjnym płytki z kolekcji Opoczno Gres Hyperion mają dużo szersze zastosowanie niż to zwykle bywa w przypadku gresu technicznego. Można z nich tworzyć piękne aranżacje w przedpokojach, na schodach wejściowych oraz w innych pomieszczeniach reprezentacyjnych, które wymagają szczególnych parametrów jakościowych. Produkty są pierwszego gatunku, dostępne w przystępnej cenie (zobacz gres techniczny najtaniej).


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.