Płytki Gres Kalisto Opoczno kolekcje gresu technicznego w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Gres Kallisto - Wytrzymały gres techniczny z kolekcji Gres Kallisto firmy Opoczno

Gres Kallisto

Opoczno gres techniczny wykorzystywany jest przede wszystkim w takich miejscach, jak magazyny, piwnica, garaż czy pomieszczenia gospodarcze. W związku z tym ich aspekt wizualny schodzi na dalszy plan. A jednak kolekcja Opoczno Gres Kallisto pokazuje, że wcale tak nie musi być. Gres techniczny może być także pełny kolorów oraz delikatnych dekoracji.

 

A jakie kolory charakteryzują płytki Opoczno Gres Kallisto? Bardzo bogata gama – jest tu krem, beż, grafit, jasna szarość, zieleń, niebieski oraz brąz z akcentem czerwieni. Tworząc aranżację, można korzystać z jednego wybranego koloru, bądź połączyć ze sobą kilka z nich. W każdym kolorze poza płytkami jednokolorowymi są również takie, które zostały ozdobione cienkimi paskami. Podobne walory posiada gres kallisto.

 

Kolekcja Opoczno Gres Kallisto to także wyjątkowo wysokie parametry techniczne, jakie są właściwe dla gresu technicznego. Płytki są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, w tym na działanie środków chemicznych oraz kwasów. A najlepsze jest to, że są one dostępne w atrakcyjnej cenie. Zobacz też milton brąz.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.