Klinkier Opoczno - płytki elewacyjne - Twojelazienki.pl

Infolinia: (41) 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: (0) 660 492 923

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Klinkier Opoczno - cokoły schodowe, płytki elewacyjne, kapinosy, parapety

Klinkier

Poszukując odpowiedniego materiału wykończeniowego na nasz taras, balkon, czy otoczenie domu  - zwracamy uwagę na klinkier. Ten rodzaj tworzywa ceramicznego, ze względu na swoje techniczne właściwości, idealnie sprawdza się na zewnątrz. Narażenie na warunki atmosferyczne, wilgoć czy nacisk nie są mu straszne. Dlatego interesując się ofertą firmy Opoczno, klinkier nie powinien pozostać nam obojętny.

 

Kolekcje klinkierowe pozwalają na tworzenie i wykańczanie dowolnych kształtów. Wśród dostępnych płytek znajdziemy klasyczne kafelki w kształcie kwadratu, a także ze specjalnymi, antypoślizgowymi rowkami, przeznaczone na pokrycie schodów. Oprócz tego - cokoły schodowe, płytki elewacyjne, kapinosy, parapety oraz elementy uzupełniające pod stopnie.

Popularne kolekcje klinkierówek to Shadow w ciepłej, brązowej kolorystyce, Simple w równomiernym brązie oraz Solar - w kolorach stali i szarości. Zróżnicowane barwy i dostępność elementów pozwala stworzyć atrakcyjne i komfortowe otoczenie naszego domu, odporne na wilgoć i zniszczenie.


Płytki Solar

Solar
Kolekcja: Opoczno

Ocena:
Taniej do 42%!
więcej
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.