Płytki Simple Opoczno kolekcje gresu klinkierowego w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Simple - Klasyczne płytki klinkierowe firmy Opoczno w kolorze ciemnego brązu

Simple

Kolekcja płytek klinkierowych Opoczno Simple to sposób na prostą aranżację tarasową, przy czym „prosta” odnosi się tu do niejednego aspektu aranżacji. Przede wszystkim wielość elementów tworzących tę kolekcję pozwala w prosty sposób stworzyć kompleksową aranżację – nie tylko posadzkę, ale też elewację, schody, parapety itp. Po drugie, prosta jest również estetyka płytek, co akurat wychodzi im na duży plus.

 

Płytki z kolekcji Opoczno Simple są jednokolorowe. Dostępne są w takich barwach, jak ciemny brąz, brąz wpadający w czerwień oraz jasny piaskowy brąz. Kolory też można łączyć w obrębie jednej aranżacji, ale płytki te doskonale prezentują się również w aranżacjach jednokolorowych. Kolekcja Opoczno Simple nie posiada żadnych zdobień, jest z kolei bogata w elementy. Są tu między innymi płytki podłogowe, płytki elewacyjne opoczno, parapetowe, płytki schodowe czy też cokoły. A wszystko to w wersji gładkiej i strukturalnej.

 

Opoczno Simple to także płytki wysokiej jakości. Klinkier jest materiałem odpornym na mróz i inne czynniki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne. Zobacz klinkier aranżacje.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.