Płytki Amaro Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Amaro - Płytki łazienkowe z kolekcji firmy Opoczno imitujące naturalny kamień

Amaro

 Amaro ceramika łazienkowa opoczno pozwala cieszyć się słoneczną plażą każdego dnia. Spokój, harmonia, nutka romantyzmu – to wszystko jest możliwe do przeżywania we własnej łazience. Wykorzystane w kolekcji Amaro kolory, czyli biały i kremowy, są delikatne, i tak przedstawione, że swoją strukturą przypominają rozwiewany przez ciepły wiatr piasek.

 

Zdobienia w kolekcji Opoczno Amaro są adekwatne do zastosowanej kolorystyki – są subtelne i nawiązują do innego materiału naturalnego, jakim jest kamień. Idealnie łączą się z płytkami opoczno colorado night. colorado Są to bowiem zdobienia, które wyglądają niczym antyczne rzeźby. Dostępne są one na listwach dekoracyjnych w kolorze kremowym.

 

Podstawowy format płytek ściennych z kolekcji Opoczno Amaro wynosi 25x40 cm, z kolei płytki podłogowe mają wymiary 33,3x33,3 cm. Wszystkie dostępne tu elementy nadają się do użytku wewnątrz mieszkania, dlatego też można tworzyć z nich także imponujące aranżacje w kuchni ( sprawdź kafelki kuchenne opoczno), w salonie, w sypialni czy w przedpokoju. Uniwersalny kolor sprawia, że płytki te będą doskonale współgrać z każdą aranżacją.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.