Płytki Artiga Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Artiga - Błękitne, cytrynowe i różowe płytki łazienkowe z kolekcji Artiga firmy Opoczno

Artiga

Łazienka to przestrzeń przypisywana przede wszystkim kobietom - to one spędzają w niej nawet kilka godzin dziennie. Skoro tak, to niech aranżacja tej przestrzeni będzie kobieca. Taki efekt można osiągnąć przy pomocy kolekcji płytek ceramicznych Opoczno Artiga. Jak wygląda kobiecość w tej kolekcji? - jest tu pełno kwiatów, kobiece kolory oraz wiele delikatności i romantyzmu.

 

Płytki Artiga - kolorystyka i wzornictwo

 

Kolory, jakie pojawiają się w kolekcji Opoczno Artiga, to jasny błękit, muśnięta słońcem cytryna, wrzosowy fiolet, lawendowy róż, lazurowy niebieski, subtelny seledyn, naturalna zieleń oraz ciemny żółty. Zobacz colour connection. Głównym motywem dekoracyjnym są tu ogromne kwiaty – płytki z nimi można stosować zarówno pojedynczo, jak i na całych powierzchniach ścian. Ponadto są tu drobne szklane dekory znajdujące się na płytkach czy też delikatne paski.

 

Płytki Artiga łazienkowe producenta Opoczno

 

Płytki Opoczno Artiga to sposób na kompleksową aranżację łazienki. Są tu płytki ceramiczne podłogowe opoczno, ścienne oraz elementy dekoracyjne, w tym szklane listwy. Ta kolekcja, dzięki tęczowej gamie kolorystycznej, zdoła zachwycić każdą kobietę. Sprawdź kafelki łazienkowe tanie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.