Płytki Avangarde Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Avangarde - Płytki łazienkowe Avangarde marki Opoczno w kolorach bieli, szarości, czerwieni

Avangarde

Kolekcja Avangarde kafelki opoczno do łazienki kierowana jest – jak nazwa wskazuje – dla osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania aranżacyjne. Jest tu wszystko, czego potrzebuje tego typu kolekcja, a więc minimalizm przy jednoczesnym zastosowaniu dużych, wyraźnych wzorów oraz kolory, które jednoznacznie nie kojarzą się z łazienką.

 

Styl płytek Avangarde producenta Opoczno

 

W przypadku kolekcji Opoczno Avangarde mamy do czynienia z kolorami stalowymi, przywodzącymi na myśl klimaty industrialne. Jest tu więc połączenie bieli z grafitem i szarością. Wszystkie te kolory harmonizują ze sobą, tworząc lśniącą, nieco stalową, ale elegancką przestrzeń. Dekoracji w tej kolekcji nie ma wiele. Jest tu duży kwiat obejmujący całą płytkę o formacie 29,7x60 cm oraz szaro-biała mozaika przyozdobiona zdjęciami niczym z gazety.

 

Płytki Avangarde - zastosowanie

 

Płytki ceramiczne avangarde są dość uniwersalne. Jej właściwości pozwalają na to, by wykorzystać płytki z opoczna także w przypadku kuchni, a także innych pomieszczeń wewnątrz domu. Produkty tu oferowane są I gatunku, do kupienia w atrakcyjnej cenie.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.