Płytki Opoczno Black&White łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Black&White - Czarno-białe płytki łazienkowe Black White w drobne wzory od firmy Opoczno

Black&White

Biel i czerń to kolory przeciwstawne, które udało się ujarzmić i zharmonizować w kolekcji płytek łazienkowych Opoczno Black&White. Producent zastosował tu grę tych kolorów, uzupełniając je sobą nawzajem niemal na każdej płytce. Nie ma tu wybranego jednego koloru bazowego. Zarówno biel, jak i czerń występują również samodzielnie - jako płytka podłogowa opoczno o formacie 33,3x33,3 cm oraz jako płytka ścienna o wymiarach 20x50 cm.

 

Płytki Black&White - kolorystyka i wzornictwo

 

Wszystkie płytki poza jednokolorowymi bazowymi to połączenie barwy białej i czarnej. Kolekcja ta opiera się więc na dekoracjach. A obecne tu dekoracje to delikatne i regularne motywy, takie jak punkciki, kropki, kratki, ale tez kwiaty i wzory geometryczne. Podobne wzornictwo posiada opoczno early pastels. Ozdoby są subtelne, dzięki czemu mogą one objąć nawet całe powierzchnie ścian. Wszystkie płytki dostępne w ramach kolekcji Opoczno Black&White mają wykończenie satynowe.

 

Płytki Black&White producenta Opoczno

 

Połączenie bieli i czerni to ponadczasowa elegancja. Dlatego warto wybrać oferowaną tu kolekcję także do innych pomieszczeń, np. do kuchni. To gwarancja wysokiej jakości połączonej z atrakcyjną ceną. Zobacz też opoczno płytki opinie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.