Płytki Calipso Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Calipso - Płytki łazienkowe Opoczno Calipso w bogatej gamie kolorystycznej

Calipso

Łazienka w żywych kolorach to gwarancja pozytywnej energii na każdy dzień – nawet ten najbardziej pochmurny. Dlatego warto wybrać dla swojej łazienki kolekcję płytek ceramicznych Opoczno Calipso. Zastosowana tu stylistyka nie tylko zawiera żywe kolory, ale też nawiązuje do natury (kolorystyką oraz designem). A mamy tu chyba wszystkie kolory ziemi – piaskowy beż, brąz ciepły niczym nagrzana ziemia, skalisty grafit oraz zieleń. Ale na tym nie kończy się paleta barw – jest tu jeszcze jasna szarość, seledyn, krem oraz pomarańcz. Zobacz colorado opoczno oraz płytki łazienkowe beżowe.

 

Dekoracje oferowane w ramach kolekcji Opoczno Calipso to przede wszystkim nawiązanie struktury płytek do powierzchni wykonanych z drewna. Są tu również delikatne dekoracje pnących się kwiatów oraz ozdobne mozaikowe listwy. Największą zaletą jest tu jednak wspomniana już gama kolorów, które można łączyć na wiele sposobów w zależności od własnych upodobań.

 

Producent płytek opoczno gwarantuje produkt pierwszego gatunku. Płytki ścienne są tu formatu 30x45 cm, a podłogowe 33,3x33,3 cm. Warto postawić na inwazję kolorów – gwarancję optymizmu na każdy dzień.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.