Płytki Canyon Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Canyon - Płytki łazienkowe z kolekcji Opoczno Canyon w ciepłych odcieniach

Canyon

Kolekcja płytek łazienkowych Opoczno Canyon to niezawodny sposób na to, by podczas codziennych kąpieli poczuć się luksusowo, ale nie jak w pałacu, a... jak w biurze lub w eleganckim salonie. Taka innowacyjna aranżacja możliwa jest za sprawą dobranej w tej kolekcji kolorystyce i strukturze płytek.

 

Kolorystyka płytek Canyon

 

Opoczno ceramika łazienkowa Canyon dostępne są w takich kolorach, jak jasny beż, ciepły brąz oraz bardzo dziś modny brąz typu venge. Struktura płytek jest niejednolita, trochę przypominająca powierzchnie wykonane z naturalnego drewna. Idealnie komponują się z kolekcją french touch płytki. Tym samym wykończenie płytek jest matowe.

 

Płytki Canyon producenta Opoczno

 

Oferowane tu płytki Canyon występują w jednym dość dużym wymiarze, który wynosi 59,3x59,3 cm. Dostępne są w wersji ceramicznej oraz z gresu typu lappato. Dzięki temu elementy kolekcji odznaczają się bardzo dobrymi parametrami jakościowymi. Przede wszystkim są odporne na działanie wody, mrozoodporne oraz posiadają dość wysoką klasę odporności na ścieranie. Tak stworzona łazienka przetrwa wiele lat i to nie tylko w łazience, ale i w kuchni, w salonie, w przedpokoju, a nawet na tarasie. Zobacz płytki łazienkowe opoczno stare wzory.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.