Płytki Cemento Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Cemento - Elegancka kolekcja płytek łazienkowych od firmy Opoczno w kolorze beżu

Cemento

W gąszczu nowoczesnych aranżacji łazienkowych można znaleźć także taką perełkę jak płytki ceramiczne z kolekcji Opoczno Cemento. Jest to stuprocentowa klasyka – elegancka, a zarazem skromna i subtelna, w której wykorzystano spokojne i tradycyjne dla łazienki barwy oraz motywy dekoracyjne. To kolekcja, której nie powstydziłyby się nawet pałace i dworki.

 

Czym wyróżniają się płytki Cemento?

 

W skład kolekcji Opoczno Cemento nie wchodzi wiele elementów. Kolorystyka jest bardzo prosta – obejmuje jedynie delikatną i ciepłą szarość wpadającą w beż. Podobne walory posiada opoczno elegant stripes. Poza płytkami jednokolorowymi (ale nie jednolitymi) o formatach 20x50 cm i 33,3x33,3 cm (płytki podłogowe) znajdują się tu, do wyboru, dwa rodzaje płytek dekoracyjnych. Prezentowane na nich motywy są delikatne. Na jednej są to kwiaty, na drugiej troszeczkę mniej klasyczne geometryczne kształty.

 

Płytki Cemento producenta Opoczno

 

Kafelki z opoczna Cemento to świetny wybór dla osób, które maja dość krzykliwych aranżacji pełnych nowoczesnych rozwiązań. A najlepsze jest to, że można wykorzystać możliwości tej kolekcji także w innych pomieszczeniach, zwłaszcza w kuchni. Zobacz łazienki opoczno galeria.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.