Płytki Deckwood Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Deckwood - Kolekcja płytek łazienkowych marki Opoczno imitujących naturalne drewno

Deckwood

Kolekcja płytek ceramicznych Opoczno Deckwood z pewnością znajdzie wielu zwolenników. Łączy ona bowiem ponadczasowy urok naturalnego drewna z funkcjonalnością oraz właściwościami płytek ceramicznych. O ile więc łazienka nie jest miejscem dobrym dla drewna, o tyle doskonale sprawdzą się tam płytki z prezentowanej tu kolekcji.

 

Drewnopodobne płytki Deckwood firmy Opoczno

 

Płytki Opoczno Deckwood to kolekcja bardzo skromna. W jej skład wchodzą trzy rodzaje płytek o formacie 14,8x59,8 cm. Dostępne są one w kolorach nawiązujących do naturalnych gatunków drewna. Jest tu więc brąz oddający barwę między innymi szlachetnego dębu czy pachnącej sosny. Sprawdź projekty łazienek opoczno.

 

Płytki Deckwood - zastosowanie

 

Aranżacja łazienka płytki opoczno stworzona przy wykorzystaniu kolekcji  Deckwood to gwarancja ponadczasowego i uniwersalnego piękna, które doskonale będzie współgrać z każdym rodzajem wyposażenia łazienki np. płytkami elegant stripes. A jednocześnie będzie ona funkcjonalna, trwała i nie wymagająca żadnych szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ale najlepsze jest to, że płytki te można stosować nie tylko wewnątrz mieszkania, ale i na zewnątrz, np. na tarasie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.