Płytki Fargo Modern Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Fargo Modern - Kolekcja Fargo Modern od firmy Opoczno z gładkimi i ozdobnymi płytkami łazienkowymi

Fargo Modern

Opoczno oferuje swoim klientom dwie wersje kolekcji Fargo – klasyczną oraz nowoczesną. Wersja tu prezentowana to Fargo Modern, czyli ta przeznaczona dla osób idących za aranżacyjnymi trendami. Nowoczesność jest tu obecna na dwóch płaszczyznach – wykorzystanej kolorystyki oraz na minimalizmie. Kolory występujące w tradycyjnej odsłonie Fargo – czyli biel, jasna szarość i brąz – zostały tu wzbogacone o jedną barwę, która tak bardzo zmienia charakter kolekcji – o czerń. Wszystkie wykorzystane tu barwy są ciepłe, przypominające pastele. Podobną kolorystykę posiada field blue opoczno.

 

Płytki Fargo Modern Opoczno

 

Minimalistyczne Fargo Modern kafle łazienkowe opoczno polega na praktycznym braku elementów dekoracyjnych. Jedynym urozmaiceniem są tu dostępne w każdym z czterech kolorów mozaiki na płytkach o wymiarach 29,7x29,7 cm. Można stosować je i na ścianach, i na podłodze.

 

Właściwości płytek Fargo Modern

 

Wymiary płytek podłogowych wynoszą tutaj 32,6x32,6 cm, z kolei ściennych jednolitych – 29,7x59,8 cm. Dużym atutem kolekcji jest mrozoodporność, co oznacza, że płytki mają zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach wewnętrznych, ale także na tarasie, balkonie lub jako płytki elewacyjne. Sprawdź kafle kuchenne opoczno.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.