Płytki Fargo Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Fargo - Płytki łazienkowe Opoczno Fargo – gładkie lub z ozdobnymi mozaikami

Fargo

Kolekcja płytek ceramicznych Fargo występuje w dwóch odsłonach – klasycznej i modernistycznej. Tutaj Opoczno oferuje wersję idealną dla miłośników klasyki – prostą, ale pełną harmonii oraz wykorzystującą uniwersalne i spokojne kolory. Znajdziemy tu świeżą biel, delikatną niczym pastele szarość oraz ciepły brąz (zobacz też fargo white). Kolory zostały tu tak dopasowane, by można było wykorzystać je wszystkie w jednej aranżacji, bądź też zdecydować się na jeden wybrany.

 

Minimalistyczne płytki Fargo producenta Opoczno

 

W przypadku kolekcji Opoczno Fargo trudno jest mówić o dekoracjach. Jedyne ozdobne elementy to mozaiki, które dostępne są we wszystkich oferowanych tu kolorach. I to właśnie ten minimalizm sprawia, że kolekcja jest uniwersalna, ale zarazem pełna elegancji i dobrego smaku.

 

Jakie płytki wchodzą w skład kolekcji Fargo?

 

W kolekcji Fargo znajdują się płytki podłogowe kuchenne opoczno, ścienne bazowe oraz dekoracyjne. Podłogowe występują w formacie 32,5x32,5 cm, ścienne bazowe 29,5x59,5 cm, z kolei mozaika ma wymiary 29,5x29,5 cm. Uniwersalizm i dobre parametry techniczne (w tym mrozoodporność) tych płytek sprawiają, że można stosować je też w kuchni, salonie, przedpokoju czy na tarasie. Zobacz też płytki ścienne tanio.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.