Płytki Flores Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Flores - Brązowo-beżowe płytki łazienkowe Opoczno Flores z motywami kwiatowymi

Flores

Łazienka to najbardziej prywatna przestrzeń w całym domu, dlatego warto wyrazić siebie za pomocą odpowiedniej aranżacji. Kolekcja płytek łazienkowych Opoczno Flores doskonale wyrazi takie cechy, jak wrażliwość, ale i przebojowość, temperament i żywiołowość. Oferowane tu kolory są nasycone i wyraziste. A podstawą są tu ciepły brąz oraz kremowy.

 

Wszystkie dostępne w kolekcji Opoczno Flores dekoracje, jak nazwa wskazuje, przedstawiają motywy kwiatowe. Są one drobne, ale obejmują całe powierzchnie płytek. Są utrzymane w tej samej kolorystyce co płytka, z tymże w innym odcieniu. Ciekawym urozmaiceniem są tu jednak srebrne kwiaty na brązowym tle oraz złote na kremowym. Warto sprawdzić też beżowe płytki łazienkowe. Oczywiście dostępne są tu także ozdobne listwy.

 

Płytki z kolekcji Flores dostępne są w formatach25x35 cm a podłogowe 33,3x33,3 cm (sprawdź glazury łazienkowe opoczno). Mogą być wykorzystane także do aranżacji kuchennych (zobacz płytki kuchenne z napisami), salonowych lub w przedpokoju. Wybór tej kolekcji to nie tylko gwarancja ciekawej i pięknej aranżacji, ale również najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.