Płytki Inwencja Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Inwencja – płytki, mozaiki i listwy w wielu kolorach od firmy Opoczno

Inwencja

Piękne płytki łazienkowe Opoczno Inwencja tworzą kolekcję nietypową i jedyną w swoim rodzaju. Do jej stworzenia producent wykorzystał bogatą gamę kolorystyczną i to właśnie na niej oparł cały sekret wyjątkowości płytek. Kolorów jest tu naprawdę mnóstwo, dzięki czemu każdy znajdzie inspirację dla swojej łazienki. A do wyboru jest biel, biel z połyskiem, grafit, czerwień, brąz, ciemna zieleń, szafir, ecru, beż, mocca, delikatny róż, pistacja, błękit oraz jasna szarość.

 

Jeśli chodzi o motywy dekoracyjne, to w kolekcji Opoczno Inwencja nie ma ich wiele – w końcu to bogata kolorystyka jest największym atutem kolekcji. Podobne walory posiada opoczno desert storm. Jednak w ramach każdego koloru do wyboru znajdują sięs płytki o formacie 20x20 cm, płytki o formacie 33x33 cm (podłogowe) oraz mozaiki o wymiarach 20x20 cm. Są tu również listwy dekoracyjne – w tych samych kolorach co płytki.

 

Taka różnorodność kolorystyczna oraz właściwości, jakimi charakteryzuje się kolekcja Inwencja, daje możliwość stworzenia nietypowej aranżacji nie tylko w łazience, ale też w kuchni (kafelki do kuchni opoczno), w salonie lub innym pomieszczeniu wewnątrz mieszkania.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.