Płytki Italian Fresco Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Italian Fresco - Kolekcja płytek Italian Fresco od firmy Opoczno inspirowana architekturą Włoch

Italian Fresco

Stare świątynie znajdujące się na terenie Włoch zachwycają przepięknymi freskami i ornamentami. A gdyby tak przenieść te przepiękne dekoracje do własnego domu, np. do łazienki? A można dokonać tego w prosty sposób – decydując się na płytki łazienkowe z kolekcji Opoczno Italian Fresco. A warto zaznaczyć, że włoski styl jest obecnie jednym z najbardziej cenionych, jeśli chodzi o aranżacje mieszkania.

 

Opoczno kafelki łazienkowe Italian Fresco jest dość nietypowa - raczej nie stosuje się jej samodzielnie. Ma ona bowiem do zaoferowania trzy rodzaje dużych – bo o formacie 29,7x59,8 cm – płytek typowo dekoracyjnych, które można zestawiać z jednolitymi płytkami z innych kolekcji marki Opoczno, najlepiej w takiej kolorystyce jak Italian Fresco – czyli w brązie, w graficie i w delikatnym kolorze kremowym. Podobne walory posiada płytki opoczno fusion.

 

Płytki Italian Fresco wyglądają niczym zdjęte prosto ze ścian włoskich świątyń. Ich oryginalność polega jednak na tym, że są to mozaiki składające się z małych czworokątów, pośród których każdy przedstawia fragment innej dekoracji. Efekt jest naprawdę niesamowity, ale o tym najlepiej przekonać się na własne oczy. Sprawdź też glazura opoczno warszawa.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.