Płytki Livingwood Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Liwingwood - Drewnopodobne płytki łazienkowe od producenta Opoczno

Liwingwood

Płytki ceramiczne łazienkowe opoczno Livingwood została stworzona dla każdego miłośnika drewna. Dzięki uwypuklonym słojom i strukturze płytki do złudzenia przypominają naturalne deski, które możemy z powodzeniem zastąpić, a trzy odcienie brązu oraz dwa formaty 29x59,3 cm i 14,4x59,3 cm pozwolą idealnie dopasować płytki do każdego pomieszczenia.

 

Dzięki płytkom Livingwood nasze wnętrze nabierze klasycznego i ciepłego charakteru, a mrozoodporność i wysoka jakość pozwala na układanie ich również na zewnątrz. Zastosowanie płytek w łazience, nada naszemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu, a biała ceramika nabierze ciekawego wyrazu. Kolekcja Livingwood to świetna propozycja i mniej wymagająca alternatywa dla tradycyjnych desek. Podobne walory posiada opoczno field blue.

 

Glazura i terakota opoczno Livingwood jest idealnym rozwiązaniem dla każdej aranżacji, w której chcielibyśmy zastosować drewno, jednak jest o wiele bardziej ekonomiczne, wytrzymałe i mniej wymagające. Dzięki niemu układane powierzchnie nabiorą charakteru i naturalności, a dodatkowym atutem jest niska cena w porównaniu do jakości produktu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.