Płytki Nodo Opoczno łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Nodo - Klasyczne płytki łazienkowe firmy Opoczno wykonane z gresu szkliwionego

Nodo

Elegancka łazienka, która przypominała wyglądem ekskluzywne wnętrze salonu? Takie połączenie jest możliwe dzięki kolekcji płytek łazienkowych Opoczno Nodo. Znajdziemy tu cztery klasyczne i eleganckie kolory, czyli ciepły beż, czekoladowy brąz, delikatny krem oraz grafitową szarość.

 

Kolekcja opoczno terakota Nodo jest bardzo minimalistyczna. Nie znajdziemy tu żadnych dekoracji, listew czy cokołów. Wszystkie elementy  tej kolekcji to płytki dostępne w wymienionych wyżej kolorach o wymiarach 29,7x59,8 cm. Jedynym urozmaiceniem jest tu brak jednolitości. Struktura płytek przypomina połączenie drewna z kamieniem, a ich powierzchnia jest matowa. To doskonały wybór dla osób ceniących sobie prostotę połączoną z wysoką klasą. Podobne walory posiada colour connection opoczno.

 

Kafelki łazienkowe opoczno Nodo zostały wykonane ze szkliwionego gresu. Dzięki temu charakteryzują się one bardzo dobrymi parametrami jakościowymi. Posiadają wysoką klasę mrozoodporności i antypoślizgowości. Ponadto są odporne na ścieranie i różnego rodzaju uszkodzenia. Płytki te można dzięki temu stosować również na zewnątrz domu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.